Sprawdź naszą ofertę na butelki PET o pojemności od 2000 do 10 000 ml

Tutaj prezentujemy największe z oferowanych przez naszą firmę pojemności. Wzory obejmują butelki PET o objętości od 2000 ml do 10 litrów.

Są to często poszukiwane i wybierane przez klientów butelki ze względu na możliwość ekonomicznego zapakowania produkowanych przez nich wyrobów. Również konsumenci docelowi cenią sobie możliwość tańszych zakupów produktów oferowanych w naszych butelkach.

Bardzo dobrze sprawdzają się również w gastronomii.

Również w tym przypadku zainteresowanie wykazuje wiele branż:

  • Branża spożywcza  – m.in. woda niegazowana (woda i napoje gazowane w opakowaniach 2 litrowych), ocet, olej jadalny, oliwa, barszcz, żur, przyprawy płynne typu magii
  • Branża chemii samochodowej – m.in. woda demineralizowana, letni i zimowy płyn do spryskiwaczy
  • Branża chemii gospodarczej – m.in. płyny do mycia naczyń, płyny uniwersalne do różnego rodzaju powierzchni, żele i płyny do prania i do płukania oraz do innych zastosowań w gospodarstwie domowym oraz ogrodzie.

Do produkowanych butelek oferujemy również niektóre rodzaje zamknięć w postaci nakrętek, korków itp.

Zachęcamy do składania zapytań oraz zakupów.

Nie znalazłeś/aś interesującego Cię wzoru  – nie poddawaj się i zapytaj o możliwość przygotowania indywidualnego kształtu butelki. Dla naszych klientów wdrożyliśmy już do produkcji ponad 100 zastrzeżonych na ich wyłączność wzorów butelek

Duży wybór gotowych wzorów

Realizacja indywidualnych zamówień

Transport

Projektowanie opakowań