Sprawdź naszą ofertę na butelki PET o pojemności od 50 do 500 ml

Firma Butelx oferuje szeroką gamę butelek PET o  pojemności od 600 ml do 1500 ml.

Wiele kształtów butelek PET, zastosowane gwinty oraz kolory opakowań pozwolą na dobór odpowiedniego wzoru do zapakowania Państwa produktu.

Ten zakres pojemności obejmuje najbardziej popularną wielkość butelki jaką jest objętość 1 litra.

Butelki PET 1 litr (jak i pozostałe pojemności z powyższego zakresu), sprawdzają się bardzo dobrze jako opakowania szerokiej gamy produktów w wielu branżach. Branże te to producenci:

  •  płynnych artykułów spożywczych (napoje gazowane i niegazowane, soki, wody gazowane i niegazowane, ocet, olej jadalny, oliwa, piwo, wino, barszcz, żur, przyprawy płynne typu magii oraz wiele innych)
  •  chemii samochodowej (m.in. woda demineralizowana, płyn do spryskiwaczy, kosmetyka samochodowa, odmrażacze do szyb oraz inne produkty do zastosowań w okresie letnim oraz zimowym)
  •  oraz szeroko pojętej chemii gospodarczej ( w tym płynów: do mycia naczyń, do mycia szyb, uniwersalnych do różnego rodzaju powierzchni, żeli do prania i płynów do prania i do płukania, do zmywarek oraz do wielu innych zastosowań w gospodarstwie domowym oraz ogrodzie).

Do produkowanych butelek oferujemy również niektóre rodzaje zamknięć w postaci nakrętek, korków itp.

Zachęcamy do składania zapytań oraz zakupów.

Nie znalazłeś/aś interesującego Cię wzoru  – nie poddawaj się i zapytaj o możliwość przygotowania indywidualnego kształtu butelki. Dla naszych klientów wdrożyliśmy już do produkcji ponad 100 zastrzeżonych na ich wyłączność wzorów butelek

Duży wybór gotowych wzorów

Realizacja indywidualnych zamówień

Transport

Projektowanie opakowań